0_Магазин.ПорталСемејство

Борис Џонсон по седми пат стана татко

Девојчето е седмо дете на премиерот, што тој го потврди дури во септември по многу гласини за тоа колку деца има. Со поранешната сопруга Марина Вилер има четири деца, а едно дете од врската со Хелен Мекинтајер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close