БалканДописници Свет

Борисов: Не гледам опција ГЕРБ да владее со партијата на Стефан Јанев, Преродба и Движењето за права и слободи

Тој најави дека ќе предложи контакт група на ГЕРБ и преговарачки тимови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close