БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Борисов: Кандидатот на ГЕРБ за претседател на Бугарија е добро познат

Како што јави дописникот на МИА од Софија, според Борисов, кандидатот за претседател на ГЕРБ е веќе јасен и добро познат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close