0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Борел: Можен е нов нуклеарен договор со Иран

-Пред ова бев песимист, но сега мислам дека можеме да постигнеме договор. Мислам дека треба да ги забрзаме работите, рече Борел во францускиот град Брест.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close