0_Магазин.ПорталМагазинСемејство

Боно откри оти има полубрат

Пејачот притоа додаде дека неговата мајка Ајрис, која починала 1974 година, не знаела дека нејзиниот сопруг има дете со друга жена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close