0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштествоОпштински вестиРепортажа

Богомила – зелен рај во срцето на АЗОТ

Ако никогаш не сте ја посетиле или сте биле многу одамна, а сакате да одморите од ова стресно секојдневие, направете го тоа следниот викенд, упатете се барем на два-три дена одмор во прекрасното село Богомила во срцето на АЗОТ, кое е дел од Општина Чашка, со местоположба во средишниот дел, во центарот на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close