0_Магазин.ПорталЗанимливости

„Блумберг“: Младите губат интерес за Фејсбук

Во март, раководството на организацијата добило извештај кој наведува дека тинејџерите минуваат 16 отсто помалку време на страната од лани, а „младите возрасни“ - 5 отсто помалку.

Back to top button
Close
Close