0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Блокирана фејсбук-страницата на албанскиот премиер Рама при преносот од пречекот на Фон дер Лајен

Фејсбук-страницата на албанскиот премиер Еди Рама денеска е блокирана, откако во Тирана пристигна претседателката на Европската комисија, Урсула фон дер Лајен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close