0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Близу Софија пронајдени закопани тела на најмалку седум лица

Истрагата за околу 50 лица укажува дека биле погребани како дел од илегална шема за погреби.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close