0_Магазин.ПорталМагазинСемејство

Близначки од САД се породиле ист ден, во иста болница

Момчињата се родиле со иста тежина и должина - 3.620 грама и 50,8 сантиметри.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close