Дописници МКДОпштество

Благодатна архијерејска Евхаристија во Бигорски манастир по повод денешниот празник на неколку светители

По повод денешниот празник посветен на неколку светители во Бигорскиот манастир беше одржана благодатна архијерејска Евхаристија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close