БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

БКМ создаде Центар за бизнис-поддршка

Платформата Центар за бизнис-поддршка, достапна преку веб-страницата на БКМ, нуди советување и едукација од областа на трудовата легислатива, менаџмент со човечките ресурси и менаџмент на бизнисот, и овие услуги се сега достапни 24 часа во текот на секој ден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close