БизнисБизнис.ПорталСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Биткоинот со рекордна вредност во последните шест месеци

Биткоинот денеска достигна рекордна вредност во последните шест месеци и се приближи до највисоката вредност во историјата, што ја достигна во април.

Back to top button
Close
Close