Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Битиќи од Тетово: Инвестираме во економскиот и инфраструктурен развој на Тетово

Потпретседателот на СДСМ Фатмир Битиќи денеска беше меѓу граѓаните на Тетово, каде побара поддршка за советничката група на СДСМ и коалицијата предводена од носителот Глигорие Стојановски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close