0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаОпштество

Битиќи: Леб ќе има по пристојни цени, можно е активирање на стоковните резерви

Оценка на вицепремиерот е дека цените растат поради „нашето неодговорното однесување“, а одредени маркети, според него, се најголеми профитери.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close