0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Битиќи и Лукаревска на Бизнис-форум во Валандово: Заедно се справуваме со предизвиците

Во Валандово денеска се одржа „Бизнис-форум 2022“ на којшто учествуваа заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, директорката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска и градоначалникот на Општина Валандово Перо Костадинов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close