БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерДописници СветЕкономија

Бислимоски ќе заседава со 50-тиот Борд на регулатори на Енергетската заедница во Атина

Претседателот на Регулаторната комсија за енергетика и водни услуги Марко Бислимоски денеска ќе заседава со 50-тиот Борд на регулатори на Енергетската заедница што се одржува во Атина,  јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close