0_Магазин.ПорталСцена

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

„Г-н Козби сексуално ја нападна, тепаше и дрогираше г -ѓа Бернард во неколку прилики“, се наведува во тужбата.

Back to top button
Close
Close