0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бил Клинтон отпуштен од болница

Поранешниот американски претседател Бил Клинтон во придружба на неговата сопруга, поранешната државна секретарка Хилари ја напушти болницата во Калифорнија

Back to top button
Close
Close