Општество

„Биди економист“ – дводневен настан на Економски факултет во Штип

На Економскиот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип, денеска започнува дводневниот настан насловен „Биди економист“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close