Дописници МКДОпштински вести

Бесплатни ваучери за стерилизација на женски кучиња и мачки во Кавадарци

Во Кавадарци ќе се доделуваат бесплатни ваучери за стерилизација на женски кучиња и мачиња, информираа денеска од Здружението за заштита на животните „Шепи 2021“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close