0_Web_АктуелноБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Бесими со бизнис-заедницата: Двојно зголемување на економскиот раст со Планот за финансирање забрзан раст

Министерот за финансии Фатмир Бесими денеска оствари средби со претставници на Стопанската комора на Северна Македонија, Сојузот на стопански комори на Македонија, Стопанската комора на Северозападна Македонија и МАСИТ.

Back to top button
Close
Close