Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Бер Грилс снима емисија во Украина

Тој го посети главниот град Киев. Таму се сретна со претседателот Володимир Зеленски, а на Твитер сподели заеднички фотографии како најава за следната негова емисија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close