Дописници СветЕвропа

Бернард Тапи тајно во Елисејската палата, фактурата на Брижит Макрон … Нова книга ја открива скриената страна на претседателството на Макрон

Новинарите на „Ле Монд“ Жерар Даве и Фабрис Лом денеска ја објавија книгата „Предавник и ништожност“, книга посветена на претседателствувањето на Емануел Макрон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close