БизнисБизнис.Портал

Берзата во Франкфурт од денеска со подолго работно време

Германскиот берзански оператор Deutsche Boerse од денеска им дозволува на инвеститорите да тргуваат на берзата во Франкфурт до затворање на американскиот пазар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close