0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Бербок: Не смееме повеќе да губиме време на Западен Балкан

Не смееме повеќе да губиме време во интеграцијата и зближувањето на земјите од Западен Балкан кон ЕУ, изјави германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close