0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Белорусија со предупредување до Украина: Крајно остро ќе реагираме

Белорусија денеска ја предупреди Украина дека остро ќе одговори во случај повторно да биде нарушена нејзината граница

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close