0_Web_АктуелноДописници СветЕвропа

Белгиски научници открија третман против резистентен меланом

Резултатите биле охрабрувачки, и клиниките ќе продолжат со тестови и идната година, соопшти универзитетската болница во Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close