0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаМакедонија.Слајдер

Бектеши најавува одлука за замрзнување на цените на основните прехранбени производи

Најверојатно ќе донесеме одлука за замрзнување на цените на основните прехранбени производи, најавува министерот за економија Крешник Бектеши.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close