Оригинални текстови

Бектеши: БЕГ има законска обврска да обезбеди парно греење, во спротивно може да остане без лиценца, Градот Скопје и општините да креираат мерки за поддршка на граѓаните

Скопје, 10 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close