Општински вестиСервисни информацииСкопје

Делови од Скопје денеска и утре без струја

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа утре и задутре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од општините Сарај, Центар, Чучер Сандево и Кисела Вода, соопштуваат од РЦУК - Скопје.

Back to top button
Close
Close