0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без струја утре дел од општините Карпош и Сопиште, без вода корисниците од улица „Партениј Зографски“

Без струја утре ќе останат корисниците на дел од општините Карпош и Сопиште, а прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од улицата „Партениј Зографски“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close