0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Без струја утре дел од објектите на фирмите во општина Илинден

Без електрична енергија утре ќе бидат дел од објектите на фирмите во општина Илиден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close