Општински вестиСкопје

Без струја утре делови од општините Сопиште, Кисела Вода и Карпош

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, утре без електрична енергија ќе останат дел од општините Сопиште, Кисела Вода и Карпош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close