ИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без струја дел од корисниците во Карпош, Кисела Вода и Гази Баба

Од ЕВН Македонија АД информираат дека денеска без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од општините Карпош, Кисела Вода и Гази Баба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close