Општински вестиСкопје

Без струја делови од Аеродром, Кисела Вода и Карпош

ЕВН Македонија известува дека поради технички зафати во дистрибутивната електромрежа, денеска без струја ќе бидат неколку улици во општините Аеродром, Кисела Вода и Карпош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close