Дописници МКДЛокални избори 2021Политика

Без проблеми започна гласањето во неколку општини од Тиквешијата

Без проблеми започна гласањето на локалните избори во неколку општини од Тиквешијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close