0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Без вода утре улиците „Тетовска” и „Стив Наумов” во Центар

Поради уличен дефект на Ф80 милиметри на улица „Тетовска“ број 8, утре со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците на оваа и на улицата „Стив Наумов“, како и објектите на Собраќајната полиција и Поликлиниката МВР во Центар, информираат од ЈП „Водовод и канализација”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close