Скопје

Без вода утре улиците „Симеон Кавракиров“ и „Петар Ацев“ во Аеродром

Поради промена на затворач ф-100 мм на ул. „Симеон Кавракиров“ 21, утре од 09:00 часот без вода ќе бидат корисниците од истата улица и дел од ул. „Петар Ацев“ во Општина Аеродром.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close