0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Без вода утре ТЦ „Буњаковец“

Поради дефект на приклучна цевка 6/4 “ на ул. „Стефан Јакимов - Дедов“ 4, утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од оваа улица, дел од „Владимир Полежиновски“ и ТЦ „Буњаковец“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close