0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода утре корисниците од улица „Никола Тесла“ и дел од „Руџер Бошковиќ“

Без вода утре од 10 часот ќе бидат корисниците од улицата „Никола Тесла“ и дел од улицата „Руџер Бошковиќ“ во општина Карпош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close