Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода утре дел од ул.„Периша Савелиќ“ бб

Утре од 09:00 часот прекинато водоснабдување ќе имаат дел од корисниците на ул.„Периша Савелиќ“ бб (пред Вила Водно).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close