ОпштествоСкопје

Без вода утре дел од булеварот „Кузман Јосифовски Питу“

Прекинато водоснабдување утре од 9 часот ќе имаат корисниците на дел од булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ (пред Народната банка), односно потегот од Народната банка до Железничка станица - Скопје, соопшти ЈП Водовод и канализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close