Скопје

Без вода ул.„30“ во Радишани

Поради уличен дефект ф-2 “на ул. 30/110 , Љуботенски Пат во Радишани, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од оваа улица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close