Општински вестиСкопје

Без вода улиците „Јустинијан Први“, „Речиште“ и „Сердарот“

Поради уличен дефект ф 100 мм на ул.„Речиште“ бр.64,  попладнево прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.„Јустинијан Први“, дел од „Речиште“ и дел од „Сердарот“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close