ОпштествоСкопје

Без вода улица „Христо Татарчев“ бр.13 во населбата Припор

Прекинато водоснабдување од попладнево ќе имаат корисниците од улицата „Христо Татарчев“ бр.13 во населбата Припор и фирмите на таа улица, соопшти ЈП Водовод и канализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close