ИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода улица „Финска“ во Ченто

ЈП „Водовод и канализација“ - Скопје известува дека денеска, од 14:45 часот, вода немаат корисниците на улица „Финска“ во населбата Ченто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close