0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода реонот околу УКИМ, Маџир Маало и дел од Кисела Вода

Прекин во водоснабдување денеска од 9 часот ќе имаат дел од  корисниците од улиците „Чаирска“ и „Отокар Кершовани“ и факултетите при Универзитетот „Свети Кирил и Методиј“ во Скопје, односно Економскиот факултет и Ректоратот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close