ОпштествоСкопје

Без вода поради дефект две улици во Пржино

ЈП Водовод и канализација-Скопје информира дека денеска прекинато водоснабдување од 11:35 часот имаат корисниците на ул. „Чедомир Кантарџиев“ и дел од ул. „Наум Охридски“ во Пржино.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close