ОпштествоСкопје

Без вода корисниците од улиците „Отокар Кершовани“, „Чаирска“ и дел од село Ракотинци

Поради изведување на неколку водоводни приклучоци на ул.„Отокар Кершовани“ бб, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.„Отокар Кершовани“ и „Чаирска“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close